Zapraszamy do Jańskiego

Wraz z początkiem wiosny nadszedł dla Gimnazjalistów długo wyczekiwany czas wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.  Oto początek naszej, być może wspólnej, drogi. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły (profile klas, dodatkowe przedmioty rozszerzone, proponowane języki obce itd.), zobaczyć klasopracownie i bazę dydaktyczną,  spotkać swoich przyszłych nauczycieli albo po prostu „przespacerować” po szkole zapraszamy  do odwiedzin w czasie Dnia Otwartego.

Spotykamy się 26 maja, między 9.00 a 13.00

Przyjdź sam albo z przyjaciółmi. Do zobaczenia!!!

Zapraszamy we wrześniu 2018 roku

Podwórko Talentów Nivea

Kochani!

Każdy, kto zajrzał ostatnio do naszej szkoły dobrze wie, jak z dnia na dzień zmienia się i pięknieje. Aby zmieniała się również na zewnątrz postanowiliśmy zawalczyć w konkursie Podwórko Talentów Nivea.

Kuba przygotował film o talentach naszych uczniów, który zakwalifikował się do głosowania internetowego.

W konkursie wygrywa aż 20 lokalizacji. Jeśli znajdziemy się w tej grupie, przy naszej szkole powstanie nowoczesny, kolorowy i bezpieczny plac zabaw, z którego będą mogli korzystać nie tylko nasi uczniowie, ale każdy kto będzie miał na to ochotę.

Aby zagłosować, trzeba założyć konto. Każdego dnia do końca konkursu można oddać kolejny głos (raz dziennie).

Prosimy dajcie nam szansę i zagłosujcie na nasz film.

Egzaminy maturalne

Drodzy maturzyści!

W najbliższych dniach  przystąpicie do ważnych w Waszym życiu egzaminów.

Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej

W piątek 28 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klasy maturalnej. Był to dla nich szczególny dzień, ponieważ właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia - ukończyli  szkołę średnią.

Podsumowanie dotychczasowej akcji krwiodawstwa

25 kwietnia 2017 r.  Prezes Hutniczego Klubu HDK podsumował okres współpracy Klubu z naszym Liceum. Pierwsza akcja krwiodawstwa miała miejsce w listopadzie 2001 roku. Ostatnia 21 marca 2017 roku. W tym czasie, w ramach „Młodzieżowego daru krwi” pozyskano 312,78 litrów krwi pełnej!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  MŁODYM  KRWIODAWCOM  ZA  PRZEKAZANY  BEZCENNY DAR KRWI.

[1] 2 3 4 .. 26